Зворотній звязок

Політика конфіденційності

1. Загальні положення

1.1 Товариство з обмеженою відповідальністю «НЬЮ ЕРА СОЛЮШНС», зареєстроване згідно українського законодавства, ідентифікаційний код 40796817. ("ми" або "нас") дуже серйозно ставиться до збереження Вашої конфіденційної інформації. Наша політика конфіденційності покликана розповісти вам про нашу практику щодо збору, використання та розкриття інформації, яку Ви можете надати через сайт www.e-gogo.com.ua та інші пов'язані веб-сайти партнерів, мікросайти і суб-сайти ("Сайт") або наш мобільний додаток («Додаток»).

1.2 Користуючись цим Cайтом або будь-якими іншими послугами, які ми пропонуємо, ви даєте згоду на збір, використання і розкриття відповідної інформації про вас, та погоджуєтесь з умовами цієї політики конфіденційності.

 

2. Способи, що використовуються для збору інформації

2.1 Ми можемо збирати і обробляти наступну особисту інформацію або дані (інформація, яка може бути однозначно ідентифікована з вами) про вас:

2.1.1 Деякі відомості, необхідні для реєстрації на Сайті або отримання доступу до інших, наданих нами послуг, включаючи ваше ім'я, адресу, дату народження і, якщо ви водій, певну інформацію про Ваш автомобіль і т.д.;

2.1.2 Вашу адресу електронної пошти та пароль;

2.1.3 Номер мобільного телефону;

2.1.4 Запис будь-якої кореспонденції між вами і нами;

2.1.5 Записи будь-якого бронювання, яке ви зробили або оголошення, яке ви розмістили  за допомогою Сайту або на Сайті;  

2.1.6 Ваші відповіді на будь-які опитування або анкети, які ми можемо використовувати в дослідницьких цілях;

2.1.7 Детальна інформація про бухгалтерські чи фінансові операції, включаючи операції, що здійснюються через Сайт або іншим чином. Це може включати таку інформацію як дані вашої кредитної картки, дебетової картки або банківського рахунку, деталі поїздок (як описано в наших Умовах користування), які ви бронювали або пропонували через Сайт;

2.1.8 Детальна інформація про ваші відвідування Сайту та інших доступних вам ресурсів;

2.1.9 Інформація, яку ми можемо запросити у вас, коли ви повідомляєте про проблему з Сайтом.

2.2 Ми збираємо таку інформацію лише тоді, коли ви надаєте її нам. Ви не зобов'язані надавати нам будь-яку персональну інформацію, але ви не зможете скористатися всіма послугами, які ми пропонуємо, не зробивши цього.

2.3 Інформація також збирається і без вашої активної участі, за рахунок використання різних технологій і методів, таких як адреси інтернет-протоколів (IP) та кукі (cookies). Ці методи не збирають і не зберігають особисту інформацію.

2.4 IP адреса являє собою номер, присвоєний вашому комп'ютеру вашим постачальником інтернет послуг (ISP), який дозволяє вам отримувати доступ в Інтернет. Як правило IP адреса, не розглядається як особиста інформація, тому що в більшості випадків її можна відстежити лише до вашого інтернет провайдера або великої компанії чи організації, яка надає вам доступ до Інтернету (наприклад, ваша компанія роботодавець, якщо ви знаходитесь на роботі).

2.5 Ми використовуємо вашу IP адресу для діагностики проблем з нашим сервером, отримання загальної інформації і визначення найшвидшого маршруту до комп'ютера при з'єднанні з нашим Сайтом, а також для адміністрування та поліпшення сайту.

 

3. Використання

3.1 Ми можемо використовувати цю інформацію, щоб:

3.1.1 переконатися, що зміст сайту для вас і вашого комп'ютера представлено найбільш ефективним чином, і Сайт налаштований у відповідності з вашими вподобаннями;

  

3.1.2 допомогти в реалізації спільних покращень на Сайті;

3.1.3 виконувати і адмініструвати будь-які зобов'язання, що випливають з будь-яких угод, укладених між вами і нами;

3.1.4 дозволити вам користуватися всіма функціями та особливостями Сайту та інших послуг;

3.1.5 зв'язуватися з Вами і повідомляти вас про зміни на сайті або в послугах, які ми пропонуєм (крім випадків, коли ви попросили нас не робити цього);

3.1.6 приймати від вас платежі;

3.1.7 аналізувати, як користувачі використовують Сайт для внутрішніх маркетингових і дослідницьких цілей.

3.2 Ми не будемо продавати вашу інформацію третім особам і використовувати її для будь-яких маркетингових цілей третьої сторони.

 

4. Передача інформації

4.1 Ми не розкриваємо третім особам будь-яку інформацію, яку ви надаєте через сайт, за винятком таких випадків:

4.1.1 В рамках процесу бронювання (для зв'язку з попутником) ми можемо передавати інформацію про пасажира (водію) або про водія (пасажиру).

4.1.2 Якщо ми зобов'язані розкрити або передати ваші персональні дані в цілях дотримання будь-яких правових зобов'язань (наприклад, якщо це потрібно за рішенням суду або в цілях запобігання шахрайства або іншого злочину);

4.1.3 З метою забезпечення дотримання будь-яких умов використання будь-якого з наших Сайтів, а також з метою дотримання будь-яких інших умов або угод на наші послуги, які можуть застосовуватися;

4.1.4 Ми можемо ділитися інформацією з нашими партнерськими міжнародними вебсайтами, на яких ви здійснювали пошук попутників і/або намагалися зв'язатися з ними через наші партнерські вебсайти або там, де ви використовували сайт для взаємодії з третьою стороною;

4.1.5 Ми можемо передавати вашу особисту інформацію третім особам в рамках продажу частини або всього нашого бізнесу та активів третім особам або як частину будь-якої реструктуризації бізнесу або його реорганізації, але ми приймемо міри з метою подальшого захисту ваших прав на збереження особистих даних;

4.1.6 Для захисту прав, власності або безпеки компанії ТОВ «НЬЮ ЕРА СОЛЮШНС», або користувачів Сайту, а також будь-яких інших третіх осіб. Це передбачає можливий обмін інформацією з іншими компаніями та організаціями з метою захисту від шахрайства та зниження кредитного ризику.

4.2 За винятком випадків, зазначених вище, ми не будемо розкривати яку-небудь вашу особисту інформацію поки ви не дасте нам дозвіл зробити це.

 

5. Кукі (cookies)

5.1 Кукі це частина даних, що зберігаються на вашому локальному комп'ютері, яка містять інформацію про ваші дії в Інтернеті. Інформація, що міститься в кукі не містить ніякої особистої інформації, яку Ви вказуєте на Сайті.

5.2 на Сайті, ми використовуємо кукі для відстеження активності користувачів, що, в свою чергу, дозволяє нам покращувати надані послуги. Ми також використовуємо кукі для того, щоб ви могли залишатися авторизованим в системі, після авторизації в одному з наших сервісів. Кукі дозволять вам отримати максимум зручності від користування Сайтом, а нам надати вам максимально оптимізовані під вас послуги.

5.3 Після того як ви закриваєте браузер, доступ до кукі припиняється. У вас є можливість приймати або відхиляти кукі. Більшість веб-браузерів автоматично приймають кукі, але ви можете змінити настройки вашого браузера відповідно до своїх уподобань. Використовуйте додаткові налаштування вашого браузера для настройки кукі.


5.4 Ми зобов'язані отримати вашу згоду на використання кукі. Якщо ви продовжуєте користуватися Сайтом, то ми припускаємо, що ви не проти використання нами кукі, описаних вище.

5.5 Якщо ви вирішите не приймати кукі, це не вплине на ваш доступ до більшості інформації, доступної на Сайті. Однак, ви не зможете повною мірою використовувати наш інтернет сервіс.

 

6. Доступ на виправлення особистої інформації

6.1 Ми будемо приймати всі розумні заходи у відповідності з нашими правовими зобов'язаннями по оновленню або виправленню персональної ідентифікуючої інформації, яку ви передаєте нам через Сайт.

6.2 Ми приймаємо всі необхідні міри для захисту вашої особистої інформації, яку ви передаєте з вашого комп'ютера на наш Сайт, для її захисту від втрати, неправильного використання та несанкціонованого доступу, розкриття, зміни або знищення. Ми використовуємо передові технології та програмне забезпечення для шифрування, щоб захистити ваші особисті дані. Застосовуються суворі стандарти безпеки для запобігання несанкціонованого доступу до ваших особистих даних.

6.2 Там, де ви використовуєте паролі, імена користувачів, або інші спеціальні функції доступу на цьому Сайті, ви в свою чергу також зобов'язані вживати розумних заходів для їх захисту.

 

7. Інші веб-сайти

7.1 Даний Сайт містить посилання на інші веб-сайти. Майте на увазі, що дана Політика конфіденційності на них не поширюється.

7.2 Ми не можемо нести відповідальність за політику конфіденційності та діяльність сайтів, якими ми не управляємо, навіть якщо ви потрапили на них через наш Сайт. Ми рекомендуємо вам перевіряти політику кожного сайту, який ви відвідуєте і зв'язуватись з власником або оператором в разі будь-яких питань або проблем.

7.3 Крім того, навіть якщо ви потрапили на цей Сайт через сторонній сайт, ми не можемо нести відповідальність за політику конфіденційності та діяльність власників або операторів тих сторонніх сайтів і рекомендуємо вам перевіряти їх політику і зв'язуватись з їх власниками або операторами в разі будь-яких питань або проблем.

 

8. Повідомлення про зміни в нашій політиці конфіденційності

При кожній зміні в політиці конфіденційності цього Сайту ми будемо публікувати відповідні детальні записи, щоб ви завжди мали можливість знати про інформацію, яку ми збираємо, як ми її використовуємо, і за яких обставин (якщо такі є) ми ділимося нею з іншими сторонами.

 

9. Зворотній зв'язок

Якщо у вас виникне бажання або потреба зв'язатися з нами для обговорення будь-яких питань пов'язаних з нашою політикою конфіденційності або вашими особистими даними, використовуйте форму зворотного зв'язку на відповідній сторінці або пишіть на електронну адресу info@e-gogo.com.ua.

Зворотній зв'язок