Зворотній звязок

Умови користування

1. Загальні умови користування

1.1 Сфера застосування та визначення.

Послуги на цьому сайті та додатку e-gogo надаються компанією товариство з обмеженою відповідальністю «НЬЮ ЕРА СОЛЮШНС», зареєстрованою згідно українського законодавства, ідентифікаційний код 40796817.

Дані умови поширюються на послуги, що надаються на сайті www.e-gogo.com.ua, іменованому далі як "Сайт", а також шляхом використання додатка e-gogo, іменованому далі як «Додаток». Терміни та визначення:

"Спільна поїздка": означає спільне використання транспортного засобу для поїздки водія з пасажиром, який робить внесок, у покриття витрат на таку поїздку.

"e-gogo": означає ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НЬЮ ЕРА СОЛЮШНС», що управляє сайтом для організації спільних поїздок, його партнерами чи групами або ж пов'язаними з ним компаніями.

"Умови": означає ці Загальні умови користування, а також Правила і Політика конфіденційності.

"Внесок": сума, узгоджена між водієм та пасажиром щодо поїздки, яка виплачується Пасажиром як покриття витрат на таку поїздку.

"Водій": користувач сайту та/або Додатку, який пропонує спільну поїздку пасажиру за своїм маршрутом  для здійснення його перевезення в призначене місце і в призначений час в обмін на покриття витрат на таку поїздку.

"Користувач": пасажир, водій чи будь-яка інша людина, що користується сайтом та/або Додатком.

"Пасажир": користувач, що прийняв пропозицію водія про спільну поїздку.

"Сервіс (або Послуги)": відноситься до будь-якої послуги, що надається сайтом та/або Додатком будь-якому користувачу.

"Сайт": означає www.e-gogo.com.ua та будь-які інші сайти, що підтримуються чи експлуатуються e-gogo, які пропонують подібні послуги, тому числі будь-які мікросайти чи суб-сайти, що працюють через цей веб-сайт.

"Поїздка": означає спільну поїздку, організовану й узгоджену водієм та пасажиром через Сайт.

"Обліковий запис користувача": означає обліковий запис, створений користувачем на сайті та/або Додатку для того, щоб користуватись послугами Сайту та/або Додатку.

"Транспортний засіб": означає транспортний засіб, запропонований водієм для спільної поїздки.

1.2 Прийняття умов.

Ці умови поширюються і на будь-яке використання сайту та Додатку. Користуючись Сайтом та/або Додатком користувач приймає ці умови в повному обсязі, навіть якщо він не створив обліковий запис користувача. Доступ до Сервісу не дозволено, якщо умови не прийняті в повному обсязі. Користувач не може прийняти тільки частину умов. Всі Користувачі погоджуються дотримуватись умов Правил і дають згоду на обробку їх особистих даних у відповідності з політикою конфіденційності. Якщо Користувач не дотримується яких(ої)-небудь з Умов користування, e-gogo залишає за собою право анулювати чи заблокувати обліковий запис Користувача, або ж призупинити доступ до Сервісу без попереднього повідомлення. Дані умови спрямовані на формування прав та обов'язків користувачів по відношенню один до одного.

1.3 Зміна умов, Сайту і Сервісу.

e-gogo залишає за собою право змінювати Умови в будь-який час. Крім того, e-gogo може змінювати або вносити правки в Послуги, що надаються через сайт, до функціональності сайту та/або його "зовнішнього вигляду" в будь-який час без попереднього повідомлення, не несучи відповідальності перед Користувачами. Будь-які зміни на Сайті, в послугах або Умовах набирають чинності з моменту їх появи на сайті. Вважається, що користувачі приймають будь-які зміни в Умовах, якщо вони користуються якими-небудь послугами Сайту після того як зміни з'явилися на Сайті. Зміни не поширюються на будь-які бронювання, які були зроблені до появи змін в Умовах.  

2. Використання Сервісу

2.1 Обліковий запис користувача і точність інформації.

Для того, щоб користуватися послугою, кожен користувач повинен створити обліковий запис і погодитись надавати особисту інформацію, запитану e-gogo. Зокрема, користувачі будуть зобов'язані надати такі дані як: прізвище, ім'я, вік, дійсний номер телефону та адресу електронної пошти. Користування Сайтом та Додатком заборонено особам, що не досягли 18-річного віку на момент реєстрації. Користувачі погоджуються і підтверджують, що вся інформація, яку вони надають у e-gogo при налаштуванні своїх облікових записів та у будь-який інший час, буде достовірною, повною і точною у всіх відношеннях. Користувачі також погоджуються, що будь-яка інформація, що надається до e-gogo або публікується на Сайті щодо поїздок і транспортного засобу також є істинною, точною та повною. e-gogo не несе відповідальності перед будь-яким Користувачем за будь-яку неповну, неточну, що вводить в оману або неправдиву інформацію, що надається іншим Користувачем. e-gogo не несе жодної відповідальності за будь-який прямий або непрямий збиток, нанесений Користувачу або третім особам, що виник в результаті використання Сайту або Послуг. Якщо це окремо не узгоджено з e-gogo, Користувач не може створювати більше одного облікового запису. Заборонено створювати облікові записи від імені іншої людини або з метою видати себе за неї.

2.2 Некомерційна діяльність і Статус e-gogo.

Сайт та Сервіс надають послуги виключно і строго для організації спільних поїздок водіїв та пасажирів в особистих цілях. Сервіс не може бути використаний для організації спільних поїздок з метою отримання прибутку або в будь-якому іншому комерційному чи професійному контексті. Водії не можуть отримувати прибуток від будь-якої поїздки, організованої через Сайт. Внески, що роблять Пасажири, можуть бути використані лише для покриття витрат Водія на поїздку, але не для отримання прибутку Водієм. Водій не повинен надавати будь-яких додаткових послуг будь-якому Пасажиру для отримання прибутку (і Пасажир не може приймати такі послуги або просити про них), включаючи (без обмежень) доставку товару (вантажу, багажу, посилок, документів), час очікування, додаткові висадки та посадки, збір додаткових пасажирів (крім Пасажирів). e-gogo призначений виключно для пошуку попутників і не є транспортною компанією. Пасажир, який вирішив передати посилку, документи, вантаж або тварину з одним з водіїв на сайті бере на себе всю відповідальність за перевезення. Всі поїздки, місця зустрічі (посадки Пасажирів) повинні бути завчасно узгоджені через Сайт або Додаток. Користувачі повинні розуміти, що несуть персональну відповідальність за будь-яке використання Сайту в комерційних або професійних цілях. Відповідальність e-gogo, обмежується цими Умовами і, зокрема, e-gogo не несе відповідальності щодо будь-якого порушення будь-якої угоди між Користувачами або порушення Користувачем цих Умов користування, включаючи випадки, коли Водій (порушуючи ці умови) пропонує комерційні або професійні послуги через Сайт. Користувачі повинні бути пильними й переконатися, що послуги надаються не на комерційній основі. Враховуючи вищесказане, ми залишаємо за собою право в будь-який момент зупинити активність аккаунта водія, який публікує поїздки, які передбачають перевезення пасажирів у автомобілях, призначених, здебільшого, для перевозу вантажів, комерційного або професійного використання або в автомобілях, які можуть бути прирівняні до таких. У разі недотримання з вашого боку всіх або частини Умов користування сервісом, ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що e-gogo може в будь-який час, без попереднього повідомлення, перервати або призупинити, тимчасово або постійно, надання вам всіх або частини послуг і припинити ваш доступ на Сайт та/або Додаток (у тому числі, блокувати ваші облікові записи). e-gogo залишає за собою право приймати рішення про відновлення облікового запису, якщо достеменно переконається, що водій їздить на особистому автомобілі і не використовує сайт в комерційних цілях, в рамках професійної діяльності, з метою перевезення вантажу, багажу, отримання прибутку.

Статус e-gogo.

Ні e-gogo ні Сайт не надають транспортних послуг або послуг з перевезення вантажу, посилок і документів. Сайт являє собою виключно інформаційну площадку, створену для взаємодії між Користувачами. Угода про спільне використання автомобіля укладається між водієм і пасажиром. e-gogo не стає стороною будь-якого договору чи угоди між Користувачами, не відповідає ні по яким питанням та/або зобов'язаннями, що виникли у зв'язку з бронюваннями користувачів. e-gogo не є і не буде агентом будь-кого з Користувачів. Будь-яке порушення цих Умов призведе до негайного блокування облікового запису Користувача і накладенню на Користувача заборони на доступ до подальшого користування Сервісом.

2.3 Бронювання та оплати.

Компанією e-gogo розроблена система онлайн-бронювання місць (далі - «Бронювання»), яка використовується по відношенню до gоїздок, пропонованих на Сайті.

Якщо Пасажир зацікавлений в Поїздці, він може відправити онлайн-запит на бронювання. Даний запит потребує підтвердження Водієм. У момент бронювання Пасажир виконує онлайн-оплату внеску та суми збору за послуги. Після підтвердження отримання платежу компанією e-gogo і отримання підтвердження Бронювання від Водія, Пасажиру відправляється підтвердження бронювання (далі - «Підтвердження бронювання»).

У момент Підтвердження бронювання компанія e-gogo відправить вам контактні дані Водія (якщо ви є Пасажиром) або Пасажира (якщо ви є Водієм). Ви несете повну відповідальність за виконання своїх договірних зобов'язань перед іншим Користувачем. 

2.4. Обов'язки Водія та Пасажира

Обов'язки Водія


Водії погоджуються з тим, що вони зобов'язані:

  • Здійснювати поїздку відповідно вказаного ними маршруту на вказаному ними транспортному засобі.

  • Негайно повідомляти кожного з Пасажирів про всі зміни, що стосуються Поїздки. Якщо один або більше Пасажирів здійснили бронювання, а Водій прийняв рішення зробити будь-які зміни в умовах Поїздки, Водій зобов'язаний зв'язатися з усіма Пасажирами, які бронювали місця у цій поїздці, і узгодити всі зміни з усіма Пасажирами.

  • Завжди виконувати умови Правил.


Обов'язки Пасажирів:


Пасажири погоджуються з тим, що вони зобов'язані:

  • Перебувати особисто у визначеному місці посадки у визначений час.

  • Негайно повідомляти Водія про всі зміни, що стосуються Поїздки.

  • Завжди виконувати умови Правил.

  • Оплачувати Внески Водієві та Збір за послуги компанії e-gogo.

  • Якщо пасажир, або водій порушать якісь із викладених в цьому документі умови, e-gogo залишає за собою право зберегти інформацію про таке порушення, опублікувати її або розкрити в он-лайн профілі Користувача, а також призупинити або припинити доступ Користувача на Сайт.

2.5 Страхування.

Водій зобов'язується мати діючу на час Поїздки страховку ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників), необхідну згідно з вимогами чинного законодавства України. Водій має право, але не зобов'язаний, крім ОСЦПВ бути застрахованим або мати інше страхування автотранспортного засобу. Водій повинен мати чинне водійське посвідчення і право на керування автотранспортним засобом, яке він використовує в Поїздці. Право на використання автомобіля може бути підтверджено Свідоцтвом про власності на автомобіль або довіреністю від власника на право керування автотранспортним засобом. У зв'язку з тим, що водій не здійснює комерційну діяльність з перевезення Пасажирів, Водій не зобов'язаний мати будь-які ліцензії та/чи інші дозволи державних органів, окрім чинного водійського посвідчення. На вимогу Пасажира Водій зобов'язаний негайно пред'явити Пасажиру водійське посвідчення, поліс ОСЦПВ і документи на право керування автотранспортним засобом. Водій зобов'язується використовувати тільки справний автотранспортний засіб. Водій відповідає за належний технічний стан автотранспортного засобу та можливу шкоду, заподіяну Пасажиру через несправність автотранспортного засобу в порядку та в обсязі, передбаченому чинним законодавством України. e-gogo вважає, що Пасажир, оплачуючи тільки витрати на саму Поїздку без прибутку для Водія є для цілей страховиків третьою особою, збиток якого покривається ОСЦПВ. При цьому e-gogo не перевіряє і не дає ніяких гарантій або запевнень щодо того, що відповідальність Водія покривається наявним у нього страховим полісом. e-gogo ні за яких умов не виступає в якості гаранта водійської майстерності Водія, технічного стану транспортного засобу, легальності його використання чи інших аспектів при Поїздці. Більш детальну інформацію про страхування можна дізнатися з Закону України від 01.07.2004 № 1961-IV "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". І це Виключно відповідальність пасажира переконатися в тому, що Водій володіє чинним страховим полісом. При цьому Водій на вимогу Пасажира повинен документально підтвердити, що його страховий поліс допускає перевезення людей і покриває збитки всім Пасажирам, яким може бути завдано в результаті будь-якої аварії або події. І Водій і Пасажир інформовані про те, що у відшкодуванні шкоди в рамках умов некомерційного страхування їм може бути відмовлено, якщо страхова компанія вважатиме, що Водій займався або планував займатися отриманням прибутку з перевезення. Водій не повинен брати з Пасажира, будь-якої плати, крім Внесків і не повинен отримувати будь-якого прибутку. При цьому Водій зобов'язаний заздалегідь зробити калькуляцію своїх витрат (включаючи, але не обмежуючись витратами на ОСЦПВ, технічне обслуговування автомобіля, амортизацію, проходження технічного контролю, паливо та інші) і тим самим гарантувати, що весь необхідний з Пасажира Внесок покриває його витрати без привнесення прибутку. Водій самостійно і за свій рахунок несе всю фінансову відповідальність, у тому числі і за виниклі в ході Поїздки збитки і витрати, в тому випадку якщо Водій отримує прибуток від Спільних поїздок або страхова компанія відмовляється від виплат, підстави за якими виникли в ході Поїздки. При цьому e-gogo не несе жодної відповідальності перед Водієм чи перед Пасажиром. e-gogo залишає за собою право, в разі отримання запиту офіційних контролюючих органів, негайно призупинити дію облікового запису Користувача і розкрити інформацію щодо руху грошових коштів.

2.6. Вирішення суперечок між користувачами.

e-gogo надасть Користувачам площадку (сервіс), для вирішення спірних ситуацій он-лайн. Дана площадка не має юридичної сили і не може бути розглянута в якості третейського суду. e-gogo не несе ніяких зобов'язань щодо організації процесу вирішення спірних ситуацій,  послуга з надання такого майданчика - добра воля e-gogo і може бути припинена у будь-який час. При цьому e-gogo залишає за собою право утримати виплачену Пасажиром суму по спірній ситуації, до досягнення прийнятної для Водія та Пасажира угоди або виголошення офіційного судового рішення.

2.7. Підтвердження номера телефону.

З метою підвищення надійності, уникнення опечаток чи помилок в номері телефону, кожен Користувач може перевірити та підтвердити номер свого мобільного телефону. Користувач може зробити це шляхом надання e-gogo його номера мобільного телефону, після чого Користувач отримає SMS з кодом, який може бути підтверджено на Сайті. Дана послуга надається e-gogo безкоштовно, Користувач сплачує лише послуги свого оператора мобільного зв'язку за відправлення SMS повідомлення.

3. Відповідальність

e-gogo не є стороною угод між Водієм й Пасажиром і не несе відповідальності ні перед Водієм ні перед Пасажиром за будь-які збитки, що виникли в них внаслідок необережності e-gogo.

e-gogo не несе і не буде нести відповідальність за шкоду та/або збитки, що виникли внаслідок: Надання Користувачем неточної або недостовірної інформації; Скасування Поїздки Водієм або Пасажиром; Будь-якого обману, навмисного введення в оману чи невиконання обов'язків або порушення будь-якого з вище перелічених Умов Водієм або Пасажиром до, під час або після Поїздки. e-gogo не несе і не буде нести відповідальності будь-яким бізнесом через понесені ними збитки фінансового або економічного характеру, а так само не відповідає за будь-який прямий або непрямий збиток, втрату репутації, зрив угод, упущену вигоду, зниження очікуваної економії або зникнення можливості отримання прибутку, що виникли в результаті послуг, що надаються e-gogo. Строк пред'явлення претензій будь-яким Користувачем до e-gogo щодо Поїздок чи інших результатів використання сервісу становить 1 місяць з моменту виникнення події, що стала підставою претензії. У разі пропуску строку звернення, e-gogo залишає за собою право не продовжувати і не відновлювати даний термін. Враховуючи, що Водії зобов'язані мати діючу обов'язкову страховку на період Поїздки і, враховуючи, що завдання Сервісу e-gogo обмежено виключно організацією взаємодії між Пасажиром і Водієм, Користувачі визнають, що викладені вище обмеження відповідальності e-gogo є розумними.

4. Загальні положення

4.1. Призупинення або припинення доступу до Сайту У разі недотримання з вашого боку частково або всіх Умов користування сервісом, ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що e-gogo може в будь-який час, без попереднього повідомлення, перервати чи зупинити, тимчасово або постійно, надання вам всіх або часткових послуг і припинити ваш доступ на Сайт та/або Додаток (у тому числі, блокувати ваші Облікові записи).

4.2. Інтелектуальна власність.

Формат та зміст Сайту та Додатку охороняються міжнародним правом і чинним законодавством України. Всі авторські та інтелектуальні права e-gogo захищені і можуть ліцензуватися тільки нами. Всі права відносно товарних знаків, що з'являються на Сайті чи в Додатку, як зареєстрованих, так і не зареєстрованих на даний час, є захищеними (або будучи у власності e-gogo, або використовуються ними за ліцензією, або на підставі іншої угоди з правовласником, або особою ним уповноваженою). Цей веб-сайт та Додаток або будь-яка частина цього сайту чи Додатку не може бути відтворена, дубльована, скопійована, продана, перепродана, або іншим чином використана в комерційних цілях без письмової згоди e-gogo. Жодна зі сторін не має права систематично витягувати і/або повторно використовувати частини змісту Сайту без письмової згоди e-gogo. Зокрема, використання даних, роботів або аналогічного збору й витягу даних для вилучення (один або кілька разів) для повторного використання будь-яких істотних частин цього Сайту чи Додатку строго заборонено.

4.3. Контент Сайту створений Користувачами.

Розміщуючи контент на Сайті та/або в Додатку, Користувач явно дає e-gogo дозвіл демонструвати контент на Сайті та в Додатку і використовувати його для інших підприємницьких цілей. Користувач зобов'язується НЕ розміщувати на Сайті та в додатку наклепницькі, що вводять в оману матеріали та повідомлення, або будь-який контент образливого змісту; НЕ розміщувати матеріали, які порушують права третіх осіб, включаючи права на інтелектуальну власність (наприклад, авторське право), НЕ розміщувати рекламні матеріали, які прямо не стосуються організації Поїздки. Будь-яке таке розміщення буде вважатися таким, що суперечить політиці e-gogo і e-gogo матиме право негайно при виявленні такого роду матеріалів видалити їх з Сайту та Додатку , а так само блокувати обліковий запис користувача. Також e-gogo не несе відповідальності щодо змісту розміщених Користувачами матеріалів, і Користувач самостійно відповідає перед третіми особами, включаючи державні органи, а також Користувач буде нести особисту відповідальність за будь-який збиток або шкоду, що виникають в наслідок розміщення ним контенту на Сайті. При цьому Користувач зобов'язаний відшкодувати e-gogo весь заподіяний розміщенням такого роду Контенту збиток.  

5. Фінансові умови

Здійснення доступу до Сайту, реєстрація Аккаунта, а також пошук, перегляд і публікація Поїздок є безкоштовними. У разі використання сервісу бронювання стягується оплата відповідно до наступних умов.

5.1 Внесок до витрат.

Сума Внеску до витрат визначається Водієм на його власний розсуд. Забороняється використовувати Сайт та (або) Сервіс якимось чином для отримання прибутку. Відповідно, ви погоджуєтеся обмежувати суму Внеску до витратна рівні, відповідному вашим реальним витратам на вчинення Поїздки. В іншому випадку, ви одноосібно несете ризик перекваліфікації транзакції, виконаної вами за допомогою Сайту.

5.2 Збір за послуги

Компанія e-gogo, в обмін на використання Сайту та (або) Сервісу, в момент здійснення Бронювання одночасно з отриманням суми Внеску до витрат Водієві може також стягувати плату за використання Сервісу (далі - «Збір за послуги»), розрахунок якої здійснюється виходячи з суми Внеску до витрат. З актуальною інформацією про методи розрахунку Збору за послуги можна ознайомитися тут.

Збір за послуги стягується компанією e-gogo за кожне місце, заброньоване Пасажиром.

Користувач погоджується з тим, що компанія e-gogo не складає рахунок-фактуру чи чек за надані нею послуги.

5.3 Округлення

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що компанія e-gogo може на свій власний розсуд округляти суму Збору за послуги і суму Внеску до витрат в більшу сторону, до найближчого цілого числа або числа кратному 10.

6. Умови повернення сплачених коштів в разі скасування Поїздки

У разі скасування бронювання Місця в Поїздці, виконуваного Водієм або Пасажиром після підтвердження Бронювання, застосовуються такі положення:

У разі якщо скасування відбувається з ініціативи Водія, Пасажиру відшкодовується вся сплачена сума внеску до витрат водія та збору за послуги Сюди відносяться випадки, коли Водій самостійно скасовує Поїздку або бронювання Пасажира або не прибуває на місце зустрічі протягом 20 хвилин з моменту настання узгодженого часу.

У разі якщо скасування відбувається з ініціативи Пасажира:

- якщо Пасажир скасовує бронювання до запланованого часу відправлення, зазначеного в оголошенні про поїздку, Пасажиру буде відшкодовано 50% внеску до витрат водія та суми збору за послуги;

- якщо Пасажир скасовує бронювання після запланованого часу відправлення, зазначеного в оголошенні про Поїздку, або не прибуває на місце зустрічі протягом 15 хвилин з моменту настання узгодженого часу, сплачена сума внеску до витрат водія та збору за послуги не відшкодовується.

У разі якщо скасування Бронювання відбувається до запланованого часу відправлення і з ініціативи Пасажира, відмінене місце стає автоматично доступним для онлайн-бронювання іншими Пасажирами відповідно цими Умовами.

Компанія e-gogo вправі самостійно виконувати оцінку законності запитаного відшкодування сплачених коштів, виходячи з наявної інформації.

7. Право і Правопорядок

Ці умови регулюються законодавством України і будь-які спори, що виникають у зв'язку з цими умовами, підлягають юрисдикції судів України.

8. Зворотній зв'язок

Якщо у вас виникне потреба зв'язатися з нами для обговорення будь-яких питань, зокрема, пов'язаних з цими умовами, використовуйте форму зворотного зв'язку на відповідній сторінці або пишіть на електронну адресу info@e-gogo.com.ua.

Зворотній зв'язок